Wijziging ACRO training dinsdag 16.00 – 18.00 uur

Komens seizoen zal de training van de recreanten acro op dinsdag van 16:00u tot 18:00u onder leiding van Louise wijzigen. In verband met een tekort aan train(st)ers binnen de acro groepen gaan wij de recreanten groep volgend seizoen verplaatsen naar de vrijdagavond onder leiding van Marieke Tettero. De training zal dan voortaan plaats vinden op vrijdag van 17:00u tot 18:00uur in de balletzaal op de bovenste verdieping van sporthal de zijde.
In deze zaal is genoeg materiaal om alles te kunnen beoefenen. Kan uw dochter niet op dit tijdstip, dan hebben wij, helaas, geen ander moment waarop deze training gevolgd kan worden. U kunt dan het lidmaatschap voor dit seizoen nog opzeggen. Lever hiervoor het mutatieformulier in bij de ledenadministratie of of lever dit formulier in tijdens de training.

Uiteraard gaan we er vanuit dat iedereen mee verhuist naar de vrijdag en gaan wij er weer een leuk seizoen van maken.
Als u vragen of opmerkingen heeft dan horen wij dit graag via het mail adres: marieke-tettero@hotmail.com

Meer acrogymnieuws
Wat een mooie resultaten zijn er door (combi-)teams van SV DOTO Bergschenhoek en DOS Monster behaald op 25 en 26 juni bij het Nederlands Kampioenschap Acrogym tijdens Fantastic Gymnastics in Ahoy Rotterdam. Een gouden, twee zilveren en een bronzen…
Zaterdag 19 maart was de Districtsfinale in Gouda. Een wedstrijd waarbij je kon plaatsen voor de halve finale in Zwolle. Er is een limiet van 24 punten, haal je dit en ben je geëindigd bij de eerst 9 teams,…
Informatie

In de agenda van DOTO vind je alle informatie over
evenementen en wedstrijden

lees meer

Wil je lid worden van DOTO? Hier vind je alle informatie en een aanmeldingsformulier

lees meer

Op zoek naar een locatie van DOTO? Hier vind je de adressen en een routebeschrijving

lees meer

Benieuwd naar onze sponsoren of zelf sponsor worden? Hier vind je meer informatie

lees meer

Wil je werken bij DOTO? Kijk dan op onze vacaturepagina of er iets voor je bijzit

lees meer