Rooster turnen

Maandag
Groep
Tijd
ZaAL
Turnen jongens recreanten 6 t/m 11 jaar - wachtlijst 

16.00 -17.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes selectie onderbouw

16.00 -19.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen jongens selectie verplichte oefenstof

16.30 -19.30

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen jongens selectie keuze oefenstof

17.30-20.30

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes selectie bovenbouw 1e t/m 4e divisie

17.30 -20.30

Sporthal De Zijde turnhal
Dinsdag
Groep
Tijd
ZaAL
Turnen jongens selectie verplichte oefenstof

16.00-19.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes recreanten 8 t/m 12 jaar - wachtlijst                           

18.15-19.15

Sporthal De Zijde turnhal
Woensdag
Groep
Tijd
ZaAL
Turnen meisjes recreanten basisschool groep 3 

13.00-14.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes recreanten basisschool groep 4 

14.00-15.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes recreanten basisschool groep 5  

15.00-16.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes recreanten basisschool groep 6/7

16.00-17.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes selectie 1e t/m 3e divisie

17.00-20.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen heren selectie 

17.00-20.00

Sporthal De Zijde turnhal
Donderdag
Groep
Tijd
ZaAL
Turnen jongens recreanten 6 t/m 11 jaar - wachtlijst 

16.00-17.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen jongtalent meisjes

16.00-18.30

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen jongens selectie keuze oefenstof

16.00-19:00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen jongens recreanten vanaf 10 jaar - wachtlijst

17.00-19:00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes recreanten 10 t/m 14 jaar               

19.00-20.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes recreanten 13 t/m 16 jaar

20.00-21.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen volwassenen

20.30-22.00

Sporthal De Zijde turnhal
Vrijdag
Groep
Tijd
ZaAL
Turnen jongens recreatie 6 t/m 11 jaar - wachtlijst 

16.00-17.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes recreanten 8 t/m 12 jaar - wachtlijst 

16.00-17.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes selectie onderbouw

16.00-19.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes selectie bovenbouw 1e t/m 4e divisie

17.30-20.30

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen jongens selectie verplichte en keuze oefenstof

17.00-20.00

Sporthal De Zijde turnhal
Zaterdag
Groep
Tijd
ZaAL
Peuter- en kleutergym - wachtlijst 

08.45-09.45

Sporthal De Zijde gymzaal
                                  2e verdieping
Turnen meisjes selectie keuze oefenstof

09.00-12.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes selectie instap + 1e en 2e divisie onderbouw

11.00-14.00

Sporthal De Zijde turnhal
Jongtalent meisjes beginners
09.00-11.00
Sporthal De Zijde turnhal
Jongtalent meisjes gevorderden
11.00-14.00
Sporthal De Zijde turnhal