Rooster Turnen

Maandag
Groep
Tijd
ZaAL
Turnen Jongens recreanten 6-11 jaar

16:00 -17:00

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen meisjes selectie verplichte oefenstof

17:00 -19:00

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen jongens selectie onderbouw

16:30 -19:30

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen meisjes selectie 1e t/m 4e divisie

17:30 -20:30

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen jongens selectie bovenbouw

17.30-20.30

Sporthal de Zijde Turnhal
Dinsdag
Groep
Tijd
ZaAL
Turnen Jongens Selectie

16:00-19:00

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen meisjes selectie 4e divisie

17.30-20.00

Sporthal de Zijde Turnhal
Woensdag
Groep
Tijd
ZaAL
Turnen meisjes recreanten groep 3

13:00-14:00

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen meisjes recreanten groep 4

14:00-15:00

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen meisjes recreanten groep 5

15:00-16:00

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen meisjes recreanten groep 6/7
(LES VOL - WACHTLIJST)

16:00-17:00

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen meisjes selectie verplichte oefenstof
1e t/m 3e divisie

17.00-20.00

Sporthal de Zijde Turnhal
Springgroep vanaf 9 jaar

18.00-19.00

Sporthal de Zijde Gymzaal
Donderdag
Groep
Tijd
ZaAL
Turnen jongens recreanten

16.00-17.00

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen Jongtalent Meisjes

16.00-18.30

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen jongens selectie

16.00-19:00

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen jongens recreanten (VOL)

17.00-19:00

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen meisjes selectie 4e divisie

17.30-20.00

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen meisjes recreanten 12-16 jaar

20.00-21.00

Sporthal de Zijde Turnhal
Turnen Volwassenen

20.30-22.00

Sporthal de Zijde Turnhal
Vrijdag
Groep
Tijd
ZaAL
Peutergym 3 en 4 jaar
(groep 1+2 van de basisschool)

15.45-16.45

Berghonk
Kleutergym 5 jaar = VERVALLEN !!
(groep 2 van de basisschool)

16.45-17.45

Berghonk
Turnen jongens recreatie

16.00-17.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes recreatie 8-12 jaar (VOL)

16.00-17.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes selectie
verplichte oefenstof

16.00-19.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes selectie
1e t/m 4e divisie

17.30-20.30

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen jongens selectie
onder- en bovenbouw

17.30-20.30

Sporthal De Zijde turnhal
Zaterdag
Groep
Tijd
ZaAL
Turnen meisjes selectie
keuze oefenstof

09.00-12.00

Sporthal De Zijde turnhal
Turnen meisjes selectie
instap + 1e en 2e divisie onderbouw

11.00-14.00

Sporthal De Zijde turnhal
Jong talent

11.30-14.00

Sporthal De Zijde turnhal