sponsors dansvoorstelling gezocht

Sponsoren voorstelling: 

Voor de komende voorstelling hebben we dringend sponsoren nodig voor alle kosten die komen kijken bij kostuums, bloemen voor de vrijwilligers, toitoitoi's voor de kinderen, de beamer, programmaboekjes en nog veel meer. Heeft u een eigen bedrijf en wilt u ons helpen of denkt u dat uw werkgever hier zou willen helpen? Laat het ons dan weten! Alle bedragen zijn welkom, maar wilt u liever iets specifieks sponsoren zijn er dus genoeg opties.

Wat bieden wij u?
In de zaal houden we 2 rijen stoelen gereserveerd voor sponsoren. Iedere sponsor krijgt 2 vrijkaarten aangeboden en u kunt als u dat wilt in het programmaboekje opgenomen worden met naam en logo. We horen graag of u van deze aanbiedingen gebruik wilt maken, of dat u misschien liever anoniem sponsort.

Met betrekking tot sponsoren kunt u mailen naar Elise Seinen.