contact

Bekijk hier de adressen en ligging van de verschillende locaties van svDOTO.

SV DOTO
Postbus 2
2660 AA Bergschenhoek
inschrijfnummer KvK 40341538
IBAN: NL31 INGB 0001 4835 62
secretariaat@svdoto.nl
FunctieNaamEmail
Voorzitter a.i.Vacantvoorzitter@svdoto.nl
PenningmeesterJolanda Westerinkpenningmeester@svdoto.nl
SecretarisVacantsecretariaat@svdoto.nl
LedenadministratieVacantledenadministratie@svdoto.nl
Materiaal- en locatiebeheerJordy de Jong & Lars Verschurenbeheer@svdoto.nl
PRJacoline Lemspr@svdoto.nl
Beheer websiteStudio305info@studio305.nl
Coördinator dansKim Alsemgeestdans@svdoto.nl
Coördinator dansLisa Voets - Dekkerdans@svdoto.nl
Coördinator acroMarieke Tetteroacro@svdoto.nl
SponsoringEllen van Wijksponsor@svdoto.nl
Recreatie turnen jongensNel Zaayerjongensrecreatie@svdoto.nl
Recreatie turnen meisjesNel Zaayermeisjesrecreatie@svdoto.nl
Selectie turnen jongens/herenWouter Rozendaalselectiejongens@svdoto.nl
Selectie turnen meisjes/damesArie de KorteSTD@svdoto.nl
GehandicaptensportSuzanne Krijgsmang-stars@svdoto.nl
Meer bewegen voor ouderen (MBVO)Marieke Tetterombvo@svdoto.nl
Kleuter- en peutergymNathalie Lalkenskleutergym@svdoto.nl