Algemene ledenvergadering 15 juni 2018

Vrijdag 15 juni 2018
Locatie: Rehoboth, Wilhelminastraat 2, 2651 DL Berkel en Rodenrijs
Inloop: 20.15 uur
Aanvang: 20.30 uur

Klik hier voor de agenda.

Noteer in uw agenda!

Meer algemeen nieuws
Algemene ledenvergadering – nieuwe stijl Maandag 10 december 2018 Locatie: Bunnik Plants, Hyacintenweg 35, 2665 NC Bleiswijk Inloop: 19.15 uur Aanvang: 19.30 uur Tijdens deze ALV zullen verschillende trainers en een fysiotherapeut een presentatie verzorgen. De definitieve agenda wordt binnenkort…
Binnenkort start sv DOTO binnenkort met clubfund bij de Plus Koelhuis in Bergschenhoek. Als lid kun je dan bij Plus Koelhuis sparen voor gepersonaliseerde artikelen of artikelen met ons club logo erop. Deze artikelen zijn gratis. Als vereniging sparen we…
Informatie

In de agenda van DOTO vind je alle informatie over
evenementen en wedstrijden

lees meer

Wil je lid worden van DOTO? Hier vind je alle informatie en een aanmeldingsformulier

lees meer

Op zoek naar een locatie van DOTO? Hier vind je de adressen en een routebeschrijving

lees meer

Benieuwd naar onze sponsoren of zelf sponsor worden? Hier vind je meer informatie

lees meer

Wil je werken bij DOTO? Kijk dan op onze vacaturepagina of er iets voor je bijzit

lees meer